BoberTeam to spółka córka firmy Agencja Jeździecka, która istnieje na polskim rynku jeździeckim od 40 lat.

Naszą misją jest przypominanie i pokazywanie fascynującej historii Polski Niepodległej przez pryzmat koni, sportu jeździeckiego oraz wyścigów.

W ciągu ostatnich kilku lat, z pomocą naszych sponsorów i mecenasów, udało nam się stworzyć 5 portali internetowych i 10 stron na mediach społecznościowych (zabacz zakładkę „Projekty edukacyjne”), związanych z realizacji naszej misji.

Zrealizowane projekty: 

Projekt Respekt – Powożenie (www.prpp.pl).

Przypominał on o osiągnięciach polskich zaprzęgów, które na Mistrzostwach Świata i Europy zdobyły 40 medali. Na bazie projektu stworzyliśmy portal www.respektdriving.pl.

Projekt 100 gwiazd polskiej hodowli i sportu na 100. lecie Niepodległości (www.winners100gwiazd.pl).

Pokazuje on 100 najlepszych polskich koni hodowlanych i sportowych w latach 1919-2019. Na bazie tego projektu stworzyliśmy portal: www.winners100gwiazd.pl.

 

Projekty edukacyjne w trakcie realizacji: 

Legendy Polskiego Jeździectwa (www.plpj)

To inicjatywa edukacyjna, przypominająca rolę ludzi oraz wydarzeń historycznych, jeździeckich, sportowych i artystycznych, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju Polski i rozpoznawalności naszego kraju na świecie.

Polska Cyfrowa Biblioteka Jeździecka (www.pcbj.pl)

Ma za zadanie skupienie w jednym miejscu materiałów i linków do zbiorów o tematyce jeździeckiej w bazach cyfrowych bibliotek w Polsce. W tym celu nawiązaliśmy współpracę między innymi z Zakładem Narodowym im. Ossolińskich, Biblioteką Narodową (POLONA), Śląską Biblioteką Cyfrową, Centralną Biblioteką Wojskową, Akademią Sztuk Pięknych w Krakowie czy Muzeum Wojska Polskiego.

Zespół

Artur Bober

Artur Bober

Absolwent AWF Wrocław

Zawodnik w konkurencji WKKW – klasa mistrzowska, trener I kl. jeździectwa. Medalista Mistrzostw Polski WKKW: Stara Miłosna 1979 – koń Chorwat xo; Jaroszówka 1984 - ogier Bemol xx; Jaroszówka 1986 – koń Czubczyk xx, ...

Anna Bober

Anna Bober

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego

Instruktor jeździectwa. Współtwórca sukcesów Artura Bober, pracowała z nim w klubach jeździeckich: Wojanów, Strzegom i Pruchna-Ochaby...

Maria Bober

Maria Bober

Absolwentka SWPS Wrocław, psycholog sportu

Zawodniczka w konkurencji Kendo: klasa mistrzowska (5-dan). 3-krotna medalistka MP. Mistrzyni Polski w Kendo 2016. Dwukrotna wicemistrzyni Europy (drużynowo), 6 miejsce indywidualnie – Budapeszt 2017.

Marcin Bober

Marcin Bober

Absolwent WSZ i Języków Obcych w Katowicach.

Jeździec, szkutnik i żeglarz. Absolwent kursu The Racing Industry Course w The British Racing School – Newmarket, Wielka Brytania. Prezes Fundacji Bobrowe Żeremia, której celem jest upowszechnianie stolarstwa i szkutnictwa.